AĞUSTOS ÖZEL SAYIMIZ İLE MERHABA

Herkese merhaba,

Dergimizin bu özel Ağustos sayısında sizlerle yine birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. yeni logo, yeni enerji ve yeni oluşumlarla birlikte; dergimizi Mavişehir Dergisi olarak sizlerle buluşturacağız.

Mavişehir Dergisi; evlerimize aldığımız, posta kutularımızdayken bile yaydığı pozitif enerjiyle etkisini gösterecek. Çünkü dergimiz; içeriğiyle, yer alan kişi ve konuları, yazarlarımız ve tanıtımlarını yaptığımız firmaların enerjisi ile bir bütün oluşturuyor… İşte bu da sevgi ile beslenen, barış içinde yaşayan, iyilikten, dürüstlükten ve doğruluktan şaşmayan insanlara ulaşan bir yayın yapıyor Mavişehir Dergisi’ni…

Okurlarımızın çoğunun bizimle aynı fikirde ve çizgide olduklarını çok iyi biliyoruz, sizlere ulaşmak isteyen işletmeler, haberler, konular hep bu çemberde yer alıyor. Köşe yazarlarımız, dergiyi evlerine alan okurlarımız, size güzelliklerle ve sevgiyle hizmet vermeye çalışan bizler; sevgi ve şefkatin, dürüstlüğün para ile satın alınamayacak daha bir sürü karakterli duyguların birikimiyle besleniyoruz.

Logomuzdaki nazar boncuğu da hepimizi birbirine bağlayan, bizi koruyup kollayan bir sembole hizmet ediyor. Dünya bizim isteğimizin ve arzularımızın aksine rol çarpıyor olabilir, hedeflerimiz o an kolay gözükmeyebilir, enerjimizi belki o dakika istediğimiz seviyede tutamayabiliriz ama içimizde olan üretme, sevgi ve saygı hissi; sağlığımız iyi olduğu sürece en iyisini yapmaya gayret göstermemizi sağlayacak. Bundan böyle kendimizi geliştirmek ve sizlere çok daha iyi hizmet verebilmemiz adına saygıdeğer yardım ve önerilerinize çok ihtiyacımız olacak. Desteklerinizi bekliyoruz… Bu ilk sayımızda bizleri yalnız bırakmayan destekçilerimize ve reklam verenlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Sevgiye, barışa, çalışkanlığa ve dürüstlüğe inanan herkese selam olsun…

Her şey gönlümüzce olsun.

Sağlık ve sevgiyle, dostça, mutlu kalın…

Saygılarımla,

Ziynet Attila

ziynet-attila.mavisehir-dergisi-agustos-2013

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir