AKSESUARLAR ŞAÇLARDA…

 İlkbahara girdiğimiz şu günlerde saçlarımızın bakımı ve saç modelleri hakkında Kuaför Hüseyin Erken ile görüştük…

-Yeni sezonda saç modelleri nasıl olacak? 

2013 ilkbahar yaz sezonunda, saçlarda bol bol aksesuar olacak.Bu yaz saçlarımızı süslemekten çekinmiyoruz. Rengarenk eşarplar, fularlar, süslü taçlar, tokalar hep başımızda olacak. Hemen 80’lerin modasını hatırlayın, saçlarda eşarplar. Rengarenk, cıvıl cıvıl eşarpları, fularları topuzlarla uygulayabiliriz. Duruş olarak sanki az evvel duştan ya da denizden çıkıp gelmişsiniz misali saçlar çokça kullanılacak. Nasıl mı? Islak görünümlü jöle ya da spreyler ile uygulayabileceğiniz bu saç modeli sezonun öne çıkan trendlerinden bizden söylemesi.

Değil 2013 ilkbahar yaz sezonu saç modasında, örgülerin trendler arasında olmadığı bir sezon yok artık.Dağınık örgüler ya da daha yaratıcı örgüler bu sezonda sık sık sokaklarda karşımıza çıkacak. Hem kullanımın rahat olması, hem de yapımının son derece basit olmasıyla da kadınların gönlünü her zaman feth eden örgüler bu sezon da favori saç modelleri listesinde üst sıralarda. Ayrıca, sadece dümdüz örgüler yerine daha farklı örgüler denemenizi de öneririz.

2013 ilkbahar yaz sezonu saç modasında mümkün mertebe saçları yanlardan ayıracağız! Neredeyse kulak hizasına gelecek şekilde yandan ayrılan saçları ister topuz yapın, isterseniz de olduğu gibi bırakın. Bu sezonun en cool saç modeli olduğu kesin.2013 İlkbahar yaz sezonun en hit trendi özensiz saçlar olacak orası kesin.

Öyle özel bakım gerektiren modeller, özenle kıvrılmış bukleleri unutun, yataktan kalktığınız gibi kendinizi dışarıya atmaya hazırlanın. Görünüşte özensiz dursa da, bu aylarda saçlar güneşin ultraviyole ışınlarına maruz kaldığında saç dökülmesine neden olur. Saçlarınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin.

Adres: 

KUAFÖR HÜSEYİN ERKEN

6351 Sk. 40/B Atakent-Bostanlı

Tel No: 0 232 336 14 74

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir