ET YEMEKLERİNİN YENİ ADRESİNDE LEZZET TESTİ BAŞKAN DURAK’TAN

Karşıyaka Belediyesi’nin İzmir’in en iddialı et lokantası olmaya aday tesisleri deneme yemeği ile faaliyete geçti.

[vc_row el_position=”first last”] [vc_column] [vc_column_text el_position=”first last”]

Karşıyaka Belediyesi’nin İzmir’in en iddialı et lokantası olmaya aday tesisleri deneme yemeği ile faaliyete geçti. Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, ilk tadımı belediye meclis üyeleri, muhtarlar, gazeteciler ve personeli ile birlikte yaptı. Mavişehir Emlak Bank Süleyman Demirel Lisesi karşısında 7 bin metre karelik alan içerisinde hizmete giren tesis, ülkemizin yöresel et yemeklerinin yanında Brezilya mutfağını da Karşıyaka’ya getiriyor.

Kapalı ve açık alanda yaklaşık 500 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahip  “Karşıyaka Belediyesi Sosyal Tesisleri”nin tanıtım yemeğinde konuşan Başkan Durak, “Tesislerimiz İzmir’in en özel yerlerinden biri olacak. Et yemeklerini sevenlere sunacağı farklı tatlar ile adından söz ettirecek. Farklı konsepti ve uygulama anlayışı ile herkesin beğeni ile geleceği bir mekanı halkımıza kazandırdık. Bugün ilk yemeği meclis üyelerim, muhtarlarımız ve müdürlerimiz ile birlikte yedik. Resmi açılışı ise, bir ay içinde yapacağız.” dedi.

Cehar Dudayev Bulvarı üzerinde bulunan tesiste, etlerin dinlendirilmesi için iki ayrı soğuk hava odası bulunuyor.

DOYDUM” DİYENE KADAR SERVİS

Cehar Dudayev Bulvarı üzerindeki sosyal tesis fiyat ve servisi uygulaması ile de fark yaratacak. Kişi başı 65 Türk Lirası karşılığı başlayacak serviste, müşterilere yeşil ve kırmızı kartlar verilecek. Masada yeşil kart durduğu sürece et servisi aralıksız sürecek. Servise alkolsüz içecekler ve birbirinden farklı salatalar, pide vb yiyecekler de dahil edilecek. Müşteri masasındaki yeşil kartı kaldırıp, kırmızıyı koyduktan sonra servis durdurulacak. Bu uygulamada alkollü içeceklerin ücreti ayrı hesaplanacak. Tesislerde ayrıca menüye dayalı farklı yemekler de seçilebilecek.

Karşıyaka Belediyesi Sosyal Tesisi, geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezi et yemeklerinin yanı sıra, Brezilya mutfağının da eşsiz lezzetlerini de müşterileriyle buluşturacak.

 

[/vc_column_text] [/vc_column] [/vc_row]

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir