Çeşme Marina ziyaretçilerine yine harika bir tatil kazandırıyor

Bu yaz Çeşme Marina’yı ziyaret etmek için çok sebebiniz var.

Çeşme Marina’nın bu yaz düzenlediği fotoğraf yarışmaları ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor.

Dünyada çok yaygın kullanılan mobil fotoğraf uygulaması Instagram üzerinden 10 – 30 Haziran tarihlerinde ilki düzenlenen yarışmada sonuçlar Temmuz’un ilk haftası açıklanacak ve kazanan fotoğraf Çeşme Marina Konukevi’nde 5 gün 2 kişilik konaklama, Hayal Kahvesi’nde bir konsere ücretsiz giriş ve 2 kişilik yemek kazanacak.

Çeşme’nin en çok ziyaret edilen turistik tesisi Çeşme Marina; bu yaz sezonunda toplam 3 fotoğraf yarışması düzenleyerek ziyaretçilerine unutamayacakları hediyeler dağıtacak. Yarışmalardan ilki 10 Haziran – 30 Haziran tarihlerinde 520 fotoğrafın katılımıyla gerçekleşti, yarışmaya fotoğraflarıyla ve oylarıyla katılan 4900 kişi Çeşme Marina’nın bu etkinliğine renk kattılar… Facebook üzerinden 700.000’in üzerinde kişiye ulaşılan etkinlik Çeşme Marina’da gerçekten de ne kadar mutlu olunduğunu bir kez daha gösterdi.

DUYURU

İkinci yarışma 10 Temmuz’da başlıyor

Yarışmanın konusu ise; Sizin gözünüzden Çeşme Marina…
Çeşme Marina’da sizi heyecanlandıran, mutlu eden, herkesin görmesini istediğiniz herhangi bir şeyi;
Lezzetine bayıldığınız veya daha önce hiç tatmadığınız bir yemeği, sizi mutlu eden bir konseri, gördüğünüz bir objeyi, bir kıyafeti veya ölümsüzleştirmek istediğiniz bir ânı, sizi heyecanlandıran mimariyi veya peyzajı fotoğraflayın, Çeşme Marina Konukevi’nde 5 gün 2 kişilik konaklama, Verano’dan (1 içecek dahil) 2 kişilik yemek kazanın.

Çeşme Marina’da fotoğraflamak isteyeceğiniz çok fazla güzel anınız olacak

Hayal Kahvesi’nde özellikle Cuma akşamları Yaşar, Cumartesi akşamları da Neco sahne alıyor… Her gece canlı müzik performansları ile Çeşme Marina eğlencede hız kesmiyor… Bu yaz da üstün tasarım ödüllerine layık görülen Çeşme Marina’ya davetlisiniz.

Yarışmaya katılmak için

Yapmanız gereken Çeşme Marina’da telefonunuzla fotoğraf çekmek ve neredeyse tüm dünyanın kullandığı instagram adlı mobil uygulamada #BuradaMutluyum @iccesmemarina etiketiyle paylaşmak. Ardından Çeşme Marina’nın facebook sayfasına girip özel olarak oluşturulmuş yarışma sayfasından fotoğrafınızı onaylamak.

En beğenilen fotoğraflardan biri muhteşem tatilin sahibi olacak

www.cesmemarina.com.tr

Çeşme Marina facebook sayfası

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir