KARŞIYAKALILARA SÜRPRİZ MARŞ

Tam bir Karşıyaka tutkunu olan Ilgaz Bulut, büyüdüğü ilçe olan Karşıyaka için büyük bir sürpriz hazırladı. Tüm Karşıyakalıların ve Karşıyaka fanatiklerinin ezbere bildiği ‘ipek siyah mantolu’ sözlü, Karşıyakalı isimli parçayı, yeniden düzenlediği akustik haliyle Karşıyakalılara armağan edecek. Hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeyen Bulut, Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri ile stüdyoya girerek yeni bir kayıt aldı. Türkiye’de kanto dansıyla tanınan, güzelliğiyle başdöndüren Nurhan Damcıoğlu yıllar sonra “Karşıyakalı” isimli parçayı yeniden seslendirecek. Damcıoğlu’na şarkının finalinde değerli sanatçı Attila Atasoy eşlik edecek.

Ilgaz Bulut’un projesinde yer alan isimleri tanıyalım

Parçanın davulları: Duman, Haluk Levent, Demir Demirkan, Sertap Erener, Nil Karaibrahimgil, Yavuz Çetin gibi isimlerle çalışmış olan ünlü davulcu Alen Konakoğlu eşlik ediyor.
Parçanın bass gitarları: Murat Boz’un bass gitaristi ve Ali Altay,Teoman, Gökçe, Sarp Sanin, Yılmaz Erdogan, Deniz Arcak, Mustafa Sandal gibi isimlerle çalışmış olan Cüneyt Karayalçın üstleniyor.
Parçanın üflemelileri: Dolapdere, Volkan Konak, Hüsnü Şenlendirici, Sezen Aksu gibi isimlerle çalışmaları ile tanınan Hasan Gözetlik trombone ve trompeti ile eşlik edecek.
Parçanın akustik ve electro gitarları: Alen Konakoğlu ile çalışmalarını sürdüren İstanbul’un genç yeteneklerinden Ozan Ariz üstlenecek.

 

 

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir