GÖKHAN KESER ŞEHRİNİZE GELİYOR!

Yorumu, şarkıları, duruşu ve yakışıklılığıyla son dönemin en çok konuşulan genç yıldızlarından Gökhan Keser, kendisiyle uzun zamandır bir araya gelmeyi bekleyen hayranlarını sevindirecek bir haberle karşınızda Türkiye’nin beş farklı şehrinde gerçekleştireceği imza günlerinde hayranlarıyla buluşacak olan Gökhan Keser, ayrıca en sevilen şarkılarını da seslendirerek müzikseverlere mini konserler verecek.

Yeni neslin pop yıldızı Gökhan Keser, imza günlerine 24 Ağustos’ta İzmir Optimum’da başlayacak. 30 Ağustos’ta Ankara Optimum’da başkentli hayranlarıyla buluşacak olan genç yıldız, 31 Ağustos’ta da İstanbul Optimum’da olacak. Eylül ayında da imza günleri ve mini konserleriyle müzikseverlerle bir araya gelmeye devam edecek olan Gökhan Keser; 7 Eylül’de Samsun Piazza AVM, 14 Eylül’de ise Kahramanmaraş Piazza AVM’de sevenleriyle buluşacak.

HAYRANLARININ TEŞEKKÜRÜ TT OLDU!
Gökhan Keser‘in imza günü ve konser etkinliklerinin tarihleri fan sayfalarından paylaşıldıktan sonra hayranları sevilen sanatçıya sosyal medyadan teşekkür etti. Sevilen sanatçı, “Gökhan Keser Attığın Adımda Seninleyiz” hashtag’i ile hem Türkiye’de hem de dünya listelerinde trending topic oldu.

Gökhan Keser’in İmza Günü & Mini Konserlerinin Tam Takvimi Şöyle;
24 Ağustos – İzmir Gaziemir Optimum AVM, 16:00 – 18:00
30 Ağustos – Ankara Optimum AVM, 15:00 – 17:00
31 Ağustos – İstanbul Optimum AVM, 15:30 – 17:30
7 Eylül – Samsun Piazza AVM, 16:00 – 18:00
14 Eylül – Kahramanmaraş Piazza AVM, 15:00 – 17:00

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir